fbpx
Montáž autorádia

21 Led, 2021

Awesome Image

od 490 Kč

Montáž autorádia a autoalarmu

V autoservise AQ Čebín provádíme montáže 1DIN a 2DIN autorádií, reproduktoru a montáže autoalarmu.

Namontovat nové autorádio je poslední dobou nelehký úkol, protože jsou auta čím dál sofistikovanější. Doporučujeme tuto práci svěřit odborné dílně. Často jsou zapotřebí nejrůznější redukce a know/how, jak staré autorádio demontovat a nové autorádio úspěšně nainstalovat.

Dodáváme a montujeme autoalarmy do luxusních i starších vozů všech značek a typů. Dále vám do vašeho auta doplníme při montáži autoalarmu další funkce, jako je například otřesový senzor, digitální náklonové čidlo nebo elektrický ventil přerušení přívodu paliva. Samozřejmostí je také servis a oprava autoalarmů.

Objednat

POSTUP Montáž autorádia a autoalarmu

V rámci montáž autorádia a autoalarmu v našem autoservisu provádíme

V autoservise AQ Čebín provádíme montáže 1DIN a 2DIN autorádií, reproduktoru a montáže autoalarmu.

01
Nabízíme komplexní služby v oblasti autohifi vč. velmi žádaných montáží, ať už základních jako je instalace autorádia, multimédia, parkovací kamery, či základní výměny reproduktorů, tak i složitější instalace reproduktorů s nutností zásahu do originální konstrukce, instalace zesilovačů, subwooferů, tlumení a odhlučnění automobilu. Instalace provádíme dle přání zákazníka jak do původních pozic, tak i včetně nabídky různých rámečků.
03
V naší široké nabídce autoalarmů si jistě vyberete – máme celou řadu značek a typů, autoalarmy s plovoucím kódem, s digitální technologií CAN BUS, OEM alarmy, s ultrazvukovými čidly, GPS sledováním a další. Naprostou většinu sortimentu máme na skladě, zbylých pár kousků obratem zajistíme. Odbornou montáž autoalarmů či autorádia vám provedeme v našem autoservisu v Čebíně.
null
Svou práci odvádíme s 100% přesností díky profesionálnímu vybavení a velkým zkušenostem. Ve výbavě naší dílny nechybí klasický hlukoměr a diagnostická jednotka nutná k přeprogramování vstupů a výstupů OEM autorádií, či nutná ke specifikaci a odstranění závady.
04
Zabezpečte svůj vůz proti nezvaným návštěvám, které ho v lepším případě umí během okamžiku otevřít a vykrást, v horším s ním rovnou odjedou. Montujeme autoalarmy pro zabezpečení bočních, kapotových i zavazadlových dveří. Autoalarmy od nás jsou vybavené také imobilizérem a pokud ještě není váš vůz vybaven dálkovým centrálním zamykáním, doporučujeme při jedné montáži zapracovat i tento komfortní doplněk.

Ceník

Montáž autorádia a autoalarmu

Montáž autorádia1-2h599,-Kč až 1 198,-Kč
Montáž subwooferu se zesilovačem a natažení kabeláže k zesilovači3h1 797,-Kč
Montáž subwooferu v OEM ozvučnici, zesilovače a natažení kabeláže4h2 396,-Kč
Výměna reproduktorů v předních dveřích včetně vytlumení3h1 797,-Kč
Výměna předních a zadních reproduktorů včetně vytlumení6h3 594,-Kč

Zaregistrujte se do opravy hned teď a získejte slevu 5%  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Poradna Montáž autorádia a autoalarmu

  Subwoofer je nedílnou součástí ozvučení auta, protože dokáže výrazně podpořit celkovou dynamiku vozu a zahrát frekvence, které reproduktory obvykle nezvládnou. Ani důkladné vytlumení dveří a zapojení výkonných reproduktorů na zesilovač nemusí každému stačit z hlediska basové složky a na řadu musí přijít subwoofer. Pravděpodobně nejčastějším řešením je umístění klasického subwooferu v boxu do zavazadlového prostoru. Je to ideální možnost pro výraznou a v případě zvolení kvalitního subwooferu ve vhodné ozvučnici i maximálně kvalitní podporu basové složky. Problémem však mohou být rozměry boxu, protože i malá ozvučnice zabere v kufru nějaké to místo a to ne každému vyhovuje. My si v tomto článku ukážeme jaké jsou možnosti zlepšení basové složky ozvučení v případě, že chcete zachovat celý objem kufru, nebo alespoň jeho podstatnou část.

  Výměna továrních reproduktorů za kvalitní reproduktory s vysokou citlivostí dokáže totiž spolu s vytlumením dveří až překvapivě výrazně posílit basovou složku ozvučení. Často nové reproduktory ve vytlumených dveřích dokáží tak silně zabasovat, že absenci subwooferu ani nepocítíte. Jak je to možné? Kvalitní reproduktory, jako například Hertz CK 165, se nevyznačují jen pokročilejším zvukem, ale také schopností lépe reprodukovat spodní frekvence. Pokud reproduktory disponují zároveň vysokou citlivostí, jsou schopné velmi slušně zahrát i zabasovat i při zapojení bez externího zesilovače a dokáže je dostatečně vybudit i tovární autorádio se slabším výkonem. To vše by ale nebylo dostatečně efektivní bez důkladného vytlumení dveří. Aplikace tlumících materiálů má za následek enormní zlepšení zvuku středobasu a zajištění nesrovnatelně výraznější basové složky. Většina vozidel má v plechu dveří více či méně otvorů, které neumožňují reproduktorům předvést své schopnosti a můžou navíc způsobit i akustický zkrat. Tlumení dveří antivibračnimi materiály plechy zpevní, zamezí vibracím a rezonancím a především vytvoří reproduktorům uzavřenou ozvučnici. Po takové úpravě mají středobasové reproduktory vylepšené akustické podmínky a dosáhnete značného zlepšení zejména ve zmíněné basové složce a to i u továrních reproduktorů. Pokud zvolíte kvalitnější reproduktory, které v ideálním případě zapojíte na zesilovač, je více než pravděpodobné, že vás výsledek uspokojí.

  Moderní zabezpečovací systémy používají obousměrnou GSM komunikaci. Při napadení vozidla je aktivován GSM modul a majitel, případně bezpečnostní agentura, dostávají okamžitou informaci. I při odpojení akumulátoru vozidla je GSM systém nadále funkční.

  Mnozí podlehli honbě za nejlacinějším produktem a nejlevnější montáží. Následují pak falešné poplachy jako důsledek odbyté instalace nekvalitních systémů. To jen podpořilo celospolečenskou apatii k poškozování majetku někoho jiného. Kvalitní autoalarm však funguje spolehlivě a signalizuje, jen když má!

  Další populární služby našeho autoservisu

  OBJEDNEJTE SE DO SERVISU

  602 754 517

  Čebín 501, Čebín (Brno-Venkov)

  Servisujeme

  Často kladené dotazy (FAQs)

  Věděli jste, že i do starších koncernových aut BMW nebo Mercedesu jde zprovoznit funkce Apple CarPlay a Android Auto?

  У нас вы можете купить модули, благодаря которым вы сможете расширить исходную систему этими функциями.
  Обычно они работают без проводов.

  • Většinou fungují bezdrátově.
  • Pro OS Android je možné provádět i zrcadlení obrazu z mobilního telefonu.
  • Disponují technologií Bluetooth 5. generace.
  • Mají vestavěný Wi Fi router ve dvou pásmech – 2,4 a 5,8 GB.
  • Mohou mít vstup pro přední a zadní kameru – můžete si tedy namontovat i aftermarket kameru (pokud ji nemáte z výroby).
  • Podpora HD videí.
  • Samozřejmostí je plná podpora předních a zadních parkovacích senzorů.
  • Modul, jakožto celý systém, ovládáte pomocí originálního otočného ovladače, stejně jako originální multimediální systém.
  • Moduly mají v sobě rozšíření možností nastavení zvuku, vč. DSP procesoru.

  Jak postupovat při volbě zabezpečení?

  Nejvyšší dostupnou úroveň elektronického zabezpečení docílíme výběrem kvalitního homologovaného výrobku s minimálně 3, lépe 5-letou zárukou se zaručeným záručním a pozáručním servisem.

  • Stejně důležité jako výběr produktu je volba kvalitního dodavatele. Vždy by jím měla být montážnífirma s certifikací výrobce. Někde koupit a někde instalovat (a to platí i v jiných oborech) představuje neúměrné riziko např. při uplatňování reklamace. Pokud bude Vaším dodavatelem léta fungující firma s dobrými referencemi a korektním vystupováním – nemůžete se splést.
  • Navštivte naší firmuosobně a dejte na svoji intuici, jestli se jedná o seriózního partnera.
  • Nákladný zabezpečovací systém je možné nechat odborně přeinstalovat i do svého dalšího auta.
  • Pamtujte, že nejdražší nabízená varianta nemusí být vždy ta nejlepší.

  STAŇTE SE ČLENEM KLUBU

  Zadejte své jméno a telefonní číslo a získejte členskou kartu klubu   Souhlasím se zpracováním osobních údajů