fbpx

17 Dub, 2020

Awesome Image

od 990 Kč

Parkovací senzory a denní svícení. Couvací a parkovací kamery

V autoservise AQ provádíme montáž parkovacích senzorů, světel denního svícení a parkovacích kamer s napojením na vlastní monitor nebo monitor autoradia. Ve městě je stále více a více aut a méně parkovacích míst. I když dokonale cítíte rozměry svého vozu, věřte mi, není vždy možné kdekoliv zaparkovat. To vše pouze proto, že je poměrně obtížné určit přesnou vzdálenost od překážky zevnitř automobilu s dostatečnou přesností. Instalace parkovacích senzorů a kamer vám umožní vyhnout se potížím v budoucnosti, a co je nejdůležitější - výrazně ušetřit nervy a čas. Obvykle doporučujeme parkovací snímače se čtyřmi senzory. Zajímavou možností je kombinace akustických parkovacích čidel a zpětné kamery s displejem, kde je zobrazována situace za vozidlem.

Objednat

POSTUP Práce s parkovacími senzory a denním svícením

V rámci Práce s parkovacími senzory a denním svícením v našem autoservisu provádíme:

null
Světla denního svícení zlepši viditelnost Vašeho vozidla a sniži riziko nehod. Použití LED snižuje spotřebu paliva a produkci oxidu uhličitého. Studie potvrzují snížení automobilových nehod až o 13 % a nehod s chodci až o 25 %. Aby použití těchto světel bylo legální, musí být homologovány jako RL - světla denního svícení. Všechny námi dodávané produkty toto bezezbytku splňují. Navíc provedeme profesionální montáž
null
Výhody parkovácích senzorů:

 • Výrazná úspora času při parkování automobilu
 • Vyvarujete se kolizí s vozíky a batolaty u supermarketu
 • Schopnost zapomenout na strach a získat pocit důvěry při parkování automobilu ve tmě
 • Snadnost a jednoduchost parkování v nejtěžších podmínkách

Ceník

Osobní i dodávková vozidla

Instalace parkovacích senzorůcena od 990,- Kč.
Montáž denního svícení na běžné vozidlocena od 890,- Kč.
Monáž zpětné kamery včetně monitorucena od 1.490,- Kč.
Montáž zpětné kamery včetně napojení na autoradiocena od 1.990,- Kč

Zaregistrujte se do opravy hned teď a získejte slevu 5%  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Poradna: Doporučujeme Parkovací senzory a denní svícení

  Zaparkovat auto v omezeném prostoru může být někdy obtížné nejen pro začátečníka, ale i zkušeného řidiče. Je nutné být velmi opatrný a obezřetný a postupovat pozorně, překážky sledovat nejen zezadu, ale i po stranách. Usnadnění procesu parkování pomůže nainstalovaní parkovacích senzoru a parkovací kamery na Vaše auto. Speciální senzory namontované na vozidle informují řidiče o vzdálenosti k nejbližší překážce, vysílají speciální signál nebo zobrazují informace na monitoru uvnitř auta. Kamera pomůže odhalit překážky které „nevidí“ parkovací senzor.

  Další populární služby našeho autoservisu

  OBJEDNEJTE SE DO SERVISU

  602 754 517

  Čebín 501, Čebín (Brno-Venkov)

  Servisujeme

  Často kladené dotazy (FAQs)

  Lze dodatečně namontovat xenonová nebo diodová světla?

  Podle předpisu ECE 48 se smějí použít pro dodatečnou montáž pouze homologované světelné sady, které obsahují mj. i automatickou regulaci naklápění světlometů a ostřikovače. Každý světlomet je homologován vždy včetně světelného zdroje, se kterým je vyroben. Jestliže je změněn (halogen za xenon), schválení světlometu a tím i celého vozidla pro provoz na pozemních komunikacích zaniká! Nikdy nemontujte do svého auta neschválené diodové žárovky!

  Naše doporučení

  Nahraďte Vaše standardní žárovky ve světlometech za špičkové autožárovky Philips nebo Osram. Při stejném homologovaném výkonu dostanete až o 90 % vyšší svítivost. Přesto nebudete oslňovat protijedoucí vozidla a výrazně lépe uvidíte při snížené viditelnosti. Nabízíme žárovky Philips nebo Osram i s xenonovým efektem.

  STAŇTE SE ČLENEM KLUBU

  Zadejte své jméno a telefonní číslo a získejte členskou kartu klubu   Souhlasím se zpracováním osobních údajů