fbpx

17 Dub, 2020

Awesome Image

od 990 Kč

Parkovací senzory a denní svícení

V autoservise AQ provádíme montáž parkovácích senzorů a světel denního svicení. Ve městě je více a více aut a méně parkovacích míst. I když dokonale cítíte rozměry svého vozu, věřte mi, není vždy možné kdekoliv zaparkovat. To vše pouze proto, že je poměrně obtížné určit přesnou vzdálenost od překážky zevnitř automobilu s dostatečnou přesností. Instalace parkovacích senzorů vám umožní vyhnout se potížím v budoucnosti, a co je nejdůležitější - výrazně ušetřit nervy a čas. Obvykle doporučujeme parkovací snímače se čtyřmi senzory. Zajímavou možností je kombinace akustických parkovacích čidel a zpětné kamery s displejem, kde je zobrazována situace za vozidlem.

Objednat

POSTUP Práce s parkovacími senzory a denním svícením

V rámci Práce s parkovacími senzory a denním svícením v našem autoservisu provádíme:

null
Světla denního svícení zlepši viditelnost Vašeho vozidla a sniži riziko nehod. Použití LED snižuje spotřebu paliva a produkci oxidu uhličitého. Studie potvrzují snížení automobilových nehod až o 13 % a nehod s chodci až o 25 %. Aby použití těchto světel bylo legální, musí být homologovány jako RL - světla denního svícení. Všechny námi dodávané produkty toto bezezbytku splňují. Navíc provedeme profesionální montáž
null
Výhody parkovácích senzorů:

  • Výrazná úspora času při parkování automobilu
  • Vyvarujete se kolizí s vozíky a batolaty u supermarketu
  • Schopnost zapomenout na strach a získat pocit důvěry při parkování automobilu ve tmě
  • Snadnost a jednoduchost parkování v nejtěžších podmínkách

Ceník

Osobní i dodávková vozidla

Instalace parkovacích senzorůcena od 990,- Kč.
Montáž denního svícení na běžné vozidlocena od 890,- Kč.
Monáž zpětné kamery včetně monitorucena od 1.490,- Kč.

Zaregistrujte se do opravy hned teď a získejte slevu 5%Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Poradna: Doporučujeme Parkovací senzory a denní svícení

Zaparkovat auto v omezeném prostoru může být někdy obtížné nejen pro začátečníka, ale i zkušeného řidiče. Je nutné být velmi opatrný a obezřetný a postupovat pozorně, překážky sledovat nejen zezadu, ale i po stranách. Usnadnění procesu parkování pomůže nainstalovaní parkovacích senzoru na auto. Speciální senzory namontované na vozidle informují řidiče o vzdálenosti k nejbližší překážce, vysílají speciální signál nebo zobrazují informace na monitoru v kabině.

Další populární služby našeho autoservisu

OBJEDNEJTE SE DO SERVISU

602 754 517

Čebín 501, Čebín (Brno-Venkov)

Servisujeme

Často kladené dotazy (FAQs)

Lze dodatečně namontovat xenonová nebo diodová světla?

Podle předpisu ECE 48 se smějí použít pro dodatečnou montáž pouze homologované světelné sady, které obsahují mj. i automatickou regulaci naklápění světlometů a ostřikovače. Každý světlomet je homologován vždy včetně světelného zdroje, se kterým je vyroben. Jestliže je změněn (halogen za xenon), schválení světlometu a tím i celého vozidla pro provoz na pozemních komunikacích zaniká! Nikdy nemontujte do svého auta neschválené diodové žárovky!

Naše doporučení

Nahraďte Vaše standardní žárovky ve světlometech za špičkové autožárovky Philips nebo Osram. Při stejném homologovaném výkonu dostanete až o 90 % vyšší svítivost. Přesto nebudete oslňovat protijedoucí vozidla a výrazně lépe uvidíte při snížené viditelnosti. Nabízíme žárovky Philips nebo Osram i s xenonovým efektem.

STAŇTE SE ČLENEM KLUBU

Zadejte své jméno a telefonní číslo a získejte členskou kartu klubuSouhlasím se zpracováním osobních údajů