fbpx
Odhlučnění vozidel

05 Zář, 2022

Awesome Image

od 8.990 Kč

Odhlučnění vozidel

Kompletní vytlumení a odhlučnění vozu přinese Vám hned několik výhod:
1. Pozoruhodné zlepšení jízdního komfortu, které vám zaručí plné potěšení z řízení auta! Jasné zlepšení pohody při jízdě autem v dlouhodobém horizontu pozitivně působí na váš zdravotní stav tím, že eliminuje hluk i vibrace a tím nezatěžujete tolik své tělo během dlouhých hodin strávených v autě
2. Zlepšení bezpečnosti při řízení! Minimalizuje vliv rozptýlení a obtěžování způsobené akustickým hlukem
3. Kvalitnější zvuk vašeho audio systému! Po poctivém vytlumení dveří budou Vaše tovární reproduktory hrát mnohem lépe a dynamičtěji. A jestli je vyměnit za lepší a citlivější, přičemž nemusí byt drahé, kvalita zvuku se změní k nepoznání
4. Bezproblémová cesta s dětmi. Protože děti reagují na hluk rychleji a s mnohem větší intenzitou, v klidném autě bude pro ně mnohem jednodušší vydržet nepříjemné podmínky jízdy nebo dokonce usnout na delší dobu
5. Možnost vést konverzaci i při vysokých rychlostech – přímo se spolucestujícím nebo pomocí Handsfree v klidu volat svým blízkým nebo obchodním partnerům.

Objednat

POSTUP Práce v průběhu odhlučnění vozidel v našem autoservisu

Pro vaší lepší orientaci, uvádíme jako příklad cenu a obsah zvýhodněného balíčku PLUS:

Základní balíček odhlučnění vozidla střední třídy PLUS. Zvýhodněná cena základního balíčku odhlučnění je od 14.990,-Kč vč. DPH. V závislosti na velikosti vozidla je cena vždy upravena, podle množství použitého tlumicího materiálu a montážního času. K tomuto baličku doporučujeme přidat výměnu továrních reproduktoru. Zde je nutné zakoupit nové reproduktory. S výběrem vám rád pomůže náš specialista.

null
Co je součástí PLUS sestavy?
• vytlumení předních dveří
• vytlumení zadních dveří
• použité tlumící materiály:
- antivibrační izolace PETEC 87600 2,0mm
- protihluková a tepelná izolace PETEC 87610 10mm
- materiál pohlcující zvuk Comfortmat Ultrasoft 10 XL a podobné

Jaká je odhadovaná doba instalace?
Odhlučnění 4 dveří je orientačně na 8 hodin práce. Na vozidle mohou současně pracovat i 2 technici a tím lze čas, po který u nás vůz zůstane, znatelně snížit. Montáž je dokončena vždy ve stejný den.
null
ZÁKLADNÍ PLUS vytlumení a jeho výsledek
Tento balíček je vhodný pro majitele, kteří si rádi poslechnou daleko dynamičtější zvuk a chtějí i částečně snížit akustický hluk ve voze a to za velmi příjemnou cenu. Tato varianta je ideální vždy, kdy nejste spokojení se zvukem továrního audiosystému a rozhodně má smysl!

Máte po přečtení tohoto článku stále obavy, že tlumení vozidla sami nezvládnete, nebo nemáte vhodný prostor pro montáž? V takovém případě využijte možnosti odborné montáže v naší montážní dílně v Čebíně a sjednejte si termín na montáž odhlučnění. Objednat se můžete telefonicky na čísle 602 754 517, nebo nám napište na email: autoservisfit@seznam.cz.
Rádi se s vámi také potkáme osobně na naší provozovně v Čebíně.

Ceník

Osobní i dodávková vozidla

Základní baliček – odhlučnění/vytluméní předních dveří s možnosti výměny reproduktoru cena od 8.990,- Kč
Základní baliček PLUS – odhlučnění/vytluméní předních a zadních dveří s možnosti výměny reproduktorucena od 14.890,- Kč
Baliček PREMIUM – odhlučnění/vytluméní předních dveří s možnosti výměny reproduktoru, odhlučnění/vytluméní kapoty, torpeda a všech podběhucena od 19.990,- Kč
Baliček EXCLUSIVE – odhlučnění/vytluméní předních dveří s možnosti výměny reproduktoru, odhlučnění/vytluméní kapoty, torpeda a všech podběhu, stropu, kufru a zadních dveří/vika kufrucena od 29.990,- Kč
Baliček EXCLUSIVE PLUS – odhlučnění/vytluméní předních dveří s možnosti výměny reproduktoru, odhlučnění/vytluméní podlahy, kapoty, torpeda a všech podběhu, stropu, kufru a zadních dveří/vika kufrucena od 35.990,- Kč

Zaregistrujte se do opravy hned teď a získejte slevu 5%  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Poradna

     Podlaha patří k nejvíce zatíženým oblastem vibracemi a hlukem a její odhlučnění je v rámci celkové zvukové izolace vozidla zcela zásadní. Právě přes podlahu se do interiéru vozu s lehkostí dostává hluk od silnice, od kol, jejich zavěšení, ale i od motoru, převodovky nebo výfuku. Tovární odhlučnění je zpravidla u všech vozidel nedostačující, a proto důrazně doporučujeme odhlučnění podlahy i přes její vyšší finanční i časovou náročnost neopomíjet.
     Přední i zadní dveře jsou jedny z hlavních ploch, kterými do interiéru auta proniká vysoké množství hluku a jsou základním prvkem odhlučnění celého vozu. Plech dveří je zatěžován nejen výrazným hlukem, ale i vibracemi, otřesy, změnami teplot a kondenzací. Jejich odhlučnění vyžaduje vysoce kvalitní materiál, který pohltí silniční hluk, je voděodolný a zároveň minimalizuje navýšení hmotnosti dveří a zatíženosti závěsů.
     Odhlučnění zavazadlového prostoru a zadních podběhu má zcela zásadní a pravděpodobně největší vliv na celkové odhlučnění vozu. Přes kufr totiž do vozu proniká velké množství hluku a to zejména přes zadní podběhy a samozřejmě přes dno kufru. Hluk je o to silnější, protože zavazadlový prostor je oddělený od interiéru pouze odkládacím platem a u vozidel s karoserií kombi dokonce pouze roletkou. Proto dbáme na důkladné tlumení a odhlučnění celého zavazadlového prostoru a zadních podběhů obzvlášť.
     Odhlučnění střechy patří i přes velmi zajímavou účinnost k méně žádaným úkonům na naší dílně, přesto si tato oblast vozu zaslouží vaši pozornost. Odhlučnění střechy poskytne hned několik zajímavých benefitů, které stojí za zmínku. Tím prvním je samozřejmě zamezení hluku, který přes střechu proniká do interiéru. Jedná se o aerodynamický hluk, hluk od větru, ale také například hluk při jízdě za deště, který po odhlučnění téměř neslyšíte. Dalším specifikem odhlučnění střechy je tepelně izolační funkce.
     Dále nabízíme odhlučnění kapoty, torpéda a víka kufru/pátých dveří.

  Další populární služby našeho autoservisu

  OBJEDNEJTE SE DO SERVISU

  602 754 517

  Čebín 501, Čebín (Brno-Venkov)

  Servisujeme

  Často kladené dotazy (FAQs)

  Lze dodatečně namontovat xenonová nebo diodová světla?

  Podle předpisu ECE 48 se smějí použít pro dodatečnou montáž pouze homologované světelné sady, které obsahují mj. i automatickou regulaci naklápění světlometů a ostřikovače. Každý světlomet je homologován vždy včetně světelného zdroje, se kterým je vyroben. Jestliže je změněn (halogen za xenon), schválení světlometu a tím i celého vozidla pro provoz na pozemních komunikacích zaniká! Nikdy nemontujte do svého auta neschválené diodové žárovky!

  Naše doporučení

  Nahraďte Vaše standardní žárovky ve světlometech za špičkové autožárovky Philips nebo Osram. Při stejném homologovaném výkonu dostanete až o 90 % vyšší svítivost. Přesto nebudete oslňovat protijedoucí vozidla a výrazně lépe uvidíte při snížené viditelnosti. Nabízíme žárovky Philips nebo Osram i s xenonovým efektem.

  STAŇTE SE ČLENEM KLUBU

  Zadejte své jméno a telefonní číslo a získejte členskou kartu klubu   Souhlasím se zpracováním osobních údajů