fbpx
Opravy řídících jednotek a autoklíčů s DO

21 Led, 2021

Awesome Image

od 490 Kč

Opravy řídících jednotek a autoklíčů s DO

V autoservise AQ Čebín provádíme veškeré opravy řídících jednotek, zjištění loginu imobilizéru, nastavení nové řídící jednotky po nehodě, řízení funkčnosti motoru a systému imobilizéru (když se vůz vůbec nerozjede).

Specializujeme se na mechanické a elektronické zabezpečení vozidel, kdy provádíme prodej, montáž, servis i opravy, a to vše s důrazem na bezpečnost, kvalitu a přiměřenou cenu. Mezi naše komplexní služby patří i výroba autoklíčů, a to i s dálkovým ovládáním a imobilizérem. Nabízíme také možnost opravy autoklíčů a dálkových ovládání.V případě zájmu nás kontaktujte a domluvíme termín.

Objednat

POSTUP Opravy řídících jednotek a autoklíčů s DO

V rámci Opravy řídících jednotek v našem autoservisu provádíme

null
Ve vašem automobilu či motocyklu může být i více řídících jednotek, které jsou náchylné na změnu teplot a vlhkosti, což má vliv nejen na životnost, ale i správnost informací, které řídící jednotky vyhodnocují. Pokud jednotka dlouhodobě zpracovává nesprávné informace, hrozí její poškození. Jedna řídící jednotka zvládne zpracovat více naprogramovaných charakteristik. Kromě tradičních otáček motoru, zapalování či vstřikování benzínu můžeme do jednotky naprogramovat závislost na teplém/studeném motoru, hodnotu podtlaků, regulaci ASR či ABS. Možností je mnoho a všechny s vámi rádi zkonzultujeme.
null
Zhotovujeme veškeré autoklíče s imobilizérem i dálkovým ovládáním - provedeme mechanické zhotovení (vyfrézování) zubů klíče a nahrajeme kód čipu z vašeho originálního klíče na nový. Autoklíče jsou opatřeny imobilizérem přímo v klíči (zabezpečení proti neoprávněnému startu). Zajistíme jak mechanické zhotovení klíče s čipem, tak jeho funkční nakódování, a to buď přímo z vašeho klíče, nebo u novějších typů aut s plovoucím kódem – tzv. krypto čip.

Ceník

Opravy řídících jednotek a autoklíčů s DO

Po diagnostikování a zjištění závad řídicí jednotky či autoklíče vám navrhneme způsob opravy a odsouhlasíme si cenu.

Cena výměny mikrospínače se pohybuje cena okolo 490,- Kč.

Zaregistrujte se do opravy hned teď a získejte slevu 5%  Souhlasím se zpracováním osobních údajů

  Poradna opravy řídících jednotek a autoklíčů s DO

  Častou radou automechaniků je pořídit si novou řídící jednotku, která je však nemalým finančním nákladem. V České republice je jen několik specializovaných autoservisů, kde vám nabídnou opravu řídící jednotky. Nevyhazujte zbytečně peníze za nové autodíly, když vám můžeme řídící jednotku opravit za daleko menší částku!

  Dokážeme toho opravit hodně, ale občas se stane, že řídící jednotku spravit nelze. V takovém případě pro vás zajistíme novou či repasovanou řídící jednotku, do které naprogramujeme originální software, aby si auto s novým dílem dobře rozumělo.

  Je na klíčích vidět, že je používáte denně? Vyměníme vám poničený obal klíče, dálkového ovládání nebo karty! Věříme, že jste šikovní, ale nechte výměnu obalu na nás – s autoklíči pracujeme denně a máme pro jejich opravu vybavené technické zázemí. Při neodborné výměně obalu hrozí, že ovládání navlhne a přestane fungovat.  Zajistíme odbornou manipulaci a můžeme vyfrézovat planžetku nebo jen přendat gumová tlačítka.

  Další populární služby našeho autoservisu

  OBJEDNEJTE SE DO SERVISU

  602 754 517

  Čebín 501, Čebín (Brno-Venkov)

  Servisujeme

  Často kladené dotazy (FAQs)

  Nereaguje startovací karta při startování? Nelze s ní ani automobil zamknout, či odemknout? Nejvyšší čas, poslat nám ji na diagnostiku, při které zjistíme, proč karta nereaguje a jak ji spravit!  Cena diagnostiky je 200 Kč, samotná oprava se pohybuje v rozmezí 400 Kč až 1 000 Kč.

  Nefunguje-li váš automobil podle představ, nabízíme vám kompletní diagnostické služby i následnou opravu. Přivezte vůz do servisu AQ Čebín, kde díky diagnostickému postupu odhalíme příčinu závady a navrhneme způsob opravy.

  STAŇTE SE ČLENEM KLUBU

  Zadejte své jméno a telefonní číslo a získejte členskou kartu klubu   Souhlasím se zpracováním osobních údajů